Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz Finansowych

Nest Bank S.A.O firmie

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowaniu miesięcznych raportów zarządczych,
  • udział w procesie tworzenia planów finansowych,
  • ocena i analiza sytuacji finansowej Banku,
  • analiza poziomu współczynnika wypłacalności i sytuacji kapitałowej,
  • analiza finansowa inwestycji kapitałowych i projektów biznesowych,
  • analizy na potrzeby audytu i UKNF,
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi raportowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w bankowości przynajmniej 2 lata (optymalnie na podobnym stanowisku w obszarze kontrolingu, rachunkowości zarządczej lub rachunkowości finansowej).
  • doświadczenia w pracy z modelami finansowymi,
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego, na kierunkach: finanse i bankowość, ekonomia, rachunkowość, metody ilościowe i informatyka,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Office, szczególnie Excel oraz Powerpoint,
  • znajomości VBA,
  • znajomość SQL,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej organizacji pracy,
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych (syntetyzowanie wniosków z analiz),
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w zespole, w którym liczy się dobra atmosfera i wspólne osiąganie wyznaczonych celów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • realny wpływ na decyzje podejmowane w Banku,
  • bliskie wsparcie procesu zarządzania Bankiem,
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • możliwość rozwoju w strukturach Banku,
  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach,
  • możliwość pracy w biurze lub praca zdalna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy