Starszy Specjalista ds. Planowania Infrastruktury Budowlanej (k/m)

Emitel S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza wykorzystania infrastruktury budowlanej Spółki

  • planowanie projektów w zakresie rozwoju infrastruktury wysokościowej (wieże, maszty), planowanie budżetów oraz przygotowywanie planów realizacji

  • określanie technicznych możliwości realizacji inwestycji, wymagań dla pozyskiwanych nieruchomości, określanie kosztów realizacji, przygotowywanie wstępnego harmonogramu działań

  • przygotowywanie koncepcji, projektów, kosztorysów, dokumentacji wymaganych procedurami w zakresie konstrukcyjno-budowlanym

  • analiza, opiniowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej (np. opinie techniczne, ekspertyzy, projekty wzmocnień, projekty instalacji)

  • nadzór nad opracowywanymi i wdrażanymi projektami w celu określenia sposobu realizacji inwestycji i uzyskania oceny opłacalności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie w branży konstrukcyjno-budowlanej w zakresie tworzenia rozwiązań technicznych i zarządzania projektami (mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej)

  • znajomość norm i przepisów obowiązujących w branży konstrukcyjno-budowlanej

  • znajomość oprogramowania CAD

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie hybrydowym

  • atrakcyjny system premiowania

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

  • program poleceń pracowniczych

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy