Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Platformy Biurowej

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Starszy Specjalista ds. Platformy Biurowej (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010196

Twoje zadania:

  • Realizacja Procesu Standaryzacji Technologii Informatycznych poprzez opracowywanie rekomendacji na bazie istniejących systemów, uzgadnianie i ustanawianie standardów w ramach prac Rady ds. Standardów Technologicznych
  • Usuwanie awarii na podstawie dostępnych instrukcji stanowiskowych, koordynacja procesu obsługi awarii
  • Zarządzanie i wdrażanie poziomów bezpieczeństwa infrastruktury w ramach określonych polityk bezpieczeństwa
  • Rozwiązywanie zadań zgłaszanych na ServiceDesk w zakresie serwisu technicznego i programowanego na stacjach roboczych, komputerach przenośnych i serwerach, administrowanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami biurowymi
  • Testowanie/certyfikowanie aplikacji biurowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w Grupie PZU. Projektowanie rozwiązań sprzętowo-systemowych w infrastrukturze oraz oszacowanie budżetu i pracochłonności związanych z wdrożeniem i utrzymaniem infrastruktury IT

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Masz dobrą znajomość Azure\AzureAD i O365
  • Masz biegłą znajomość administracji System Center Configuration Manager
  • Posiadasz umiejętność pisania skryptów PowerShell, HTML oraz plików wsadowych na poziomie zaawansowanym
  • Masz bogatą wiedzę z zakresu administracji systemów klienckich Microsoft Windows - w stopniu umożliwiającym zdalne zarządzanie, diagnozowanie przyczyn awarii, instalację i konfigurację OS, konfigurację oraz instalację aplikacji
  • Posiadasz znajomość rynku IT w zakresie najnowszych rozwiązań, bezpieczeństwa PC i optymalizacji
  • Masz wiedzę w zakresie zarządzania rozproszonym parkiem maszynowym (powyżej 5 000 PC)
  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT
  • Środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów
  • Praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą
  • Pakiet motywacyjny: m.in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, karta sportowa, liczne sekcje sportowe
  • Produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy