Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Podatków

Goldman Recruitment

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiej grupy księgowo-podatkowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Podatków.

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne wsparcie działów księgowych w zakresie wymogów podatkowych,

  • weryfikacja rozliczeń CIT i VAT Klientów działów księgowych,

  • bieżące analizowanie zmian w przepisach podatkowych i informowanie o nich Współpracowników oraz Klientów,

  • tworzenie procedur standaryzujących procesy składania deklaracji CIT i VAT,

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru podatkowego.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obszarze podatkowym,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (szczególnie CIT, VAT),

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu Finansów i Rachunkowości lub Ekonomii,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Pracodawca oferuje

  • elastyczne godziny pracy i home office,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich,

  • benefity - pakiet medyczny, kartę Multisport,

  • korzystną lokalizację – 450m od stacji metra Stadion Narodowy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy