Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. podatków (k/m)

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie opinii podatkowych jednostkom Banku (opiniowanie transakcji, umów, regulaminów, faktur, itp.)
  • wsparcie w rozliczaniu podatku VAT i WHT oraz terminowej wysyłki deklaracji dotyczących tych podatków (JPK_V7M, VAT-UE, CIT-10Z, PIT-8AR, IFT-1R, IFT-2R)
  • przygotowywanie zawiadomień ZAW-NR
  • bieżąca współpraca z jednostkami Banku, podmiotami powiązanymi z Bankiem, doradcami zewnętrznymi oraz organami podatkowymi
  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych i w praktyce organów podatkowych/sądów administracyjnych
  • opracowywanie/uaktualnianie wewnętrznych procedur podatkowych Banku
  • udział we wdrażaniu w Banku wymogów regulacyjnych wynikających ze zmian przepisów podatkowych

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenia zawodowe w komórkach rachunkowo – podatkowych (preferowane w sektorze finansowym, związane z rozliczaniem podatku VAT, WHT)
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, prawo
  • obsługa pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • zdolność analizowania złożonych problemów i proponowania odpowiednich rozwiązań
  • gotowość dostarczania wyników pracy w ściśle określonym terminie
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, samodzielność, odpowiedzialność
  • chęć rozwijania wiedzy podatkowej

To oferujemy

  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
  • prywatna opieka zdrowotna
  • system kafeteryjny i karta Multisport
  • wydarzenia i aktywności wellbeingowe
  • wsparcie dla rodziców
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas. Zrób ten krok w karierze i pracuj z nami!

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Aktualne oferty pracodawcy
Req1079600

Starszy Specjalista ds. podatków (k/m), Warszawa