Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Podatków Pośrednich

PGE Energia Ciepła S.A.

  • Ciepłownicza 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Ciepłownicza 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, deklaracji i płatności dla podatków pośrednich tj: od towarów i usług, podatku akcyzowego oraz od czynności cywilno-prawnych

  • Analizowanie transakcji i kwalifikacja podatkowa w zakresie podatków pośrednich

  • Identyfikacja oraz raportowanie zagrożeń i ryzyk podatkowych w zakresie podatków pośrednich

  • Bieżąca analiza przepisów i terminowe wdrażanie zmian w systemach księgowo-finansowych

  • Reprezentowanie Spółek podczas kontroli podatkowych oraz bieżąca komunikacja z organami podatkowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie podatków

  • Wykształcenie wyższe (prawne lub ekonomiczne)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie podatków pośrednich

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętności analityczne

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny

  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS (dofinansowanie wakacji, żłobków i przedszkoli; karty Multisport)

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego)

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 13 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,5 GWt mocy elektrycznej 2,3 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 640 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz i Kielce. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu i Siechnicach.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Przewiń do profilu firmy