Oferta pracy

Starszy specjalista ds. podatków

DisplateO firmie

Displate

al. Jerozolimskie 123A

Warszawa

W Displate pomagamy ludziom kolekcjonować ich pasje. Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 2 MLN plakatów na całym świecie! Współpracujemy z takimi markami jak Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard), Witcher, GWENT i Cyberpunk 2077 (CD Projekt Red). Obecnie do naszego zespołu finansów poszukujemy:

Starszy Specjalista ds. podatków

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za obszar podatków w Grupie Spółek
  • zapewnienie zgodności wewnętrznych procesów z przepisami podatkowymi
  • tworzenie oraz aktualizacja odpowiednich procedur podatkowych w spółce, w tym WHT i MDR
  • wsparcie działu księgowości w zakresie  kwalifikacji transakcji pod kątem podatkowym (CIT, VAT, WHT)
  • kalkulacja podatku CIT oraz składania deklaracji podatkowych CIT
  • Weryfikacja i kalkulacja podatku WHT oraz składanie deklaracji podatkowych CIT-10 i IFT-2R
  • przygotowanie dokumentacji cen transferowych (we współpracy z zewnętrznymi doradcami)
  • monitorowanie procesów związanych z podatkiem sales tax w USA, w tym rejestracja i rozliczanie (we współpracy z doradcami podatkowymi z USA)
  • współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi (w Polsce oraz USA)
  • weryfikacja umów i ocena inicjatyw biznesowych pod kątem podatkowym
  • obsługa audytów wewnętrznych, zewnętrznych i kontroli podatkowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, podatki i itp
  • min 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w doradztwie w zakresie CIT, VAT, MDR, WHT oraz Cen Transferowych
  • bardzo dobra znajomość oraz praktyczne wykorzystanie zasad rachunkowości i prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • bardzo dobra znajomość Excela/Worda
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy w zespole

Warto być z nami, ponieważ:

  • oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz niesamowicie pozytywną atmosferę –
    w końcu Twój rozwój i satysfakcja z pracy są w naszym interesie
  • pracujemy z produktem o najwyższej jakości, który jest produkowany w naszej manufakturze
  • jesteśmy polską firmą o globalnej marce, która ma duże ambicje i dalekosiężne plany – nasze środowisko jest międzynarodowe i pracujemy z partnerami z całego świata
  • mamy kreatywne biuro w centrum Warszawy oraz drugie, znajdujące się w Austin w USA
  • ciężko pracujemy, ale potrafimy się też świetnie bawić, bo czas wolny po pracy też jest bardzo ważny!
  • wiemy, co to relaks – mamy chill room, game room, a także perkusję i inne instrumenty czy gadżety, przy których możesz odetchnąć czy wyrazić siebie!
  • oferujemy świeże owoce, aby wesprzeć kreatywną pracę naszych umysłów
  • możesz u nas przygotować kawę na swój ulubiony sposób – mamy wszystko: od french press przez moka pot, aż po klasyczne ekspresy do kawy
  • organizujemy wydarzenia charytatywne, by pomagać innym, takie jak Charity Breakfasts czy Szlachetna Paczka

I confirm that I have been informed that GWD Concept Sp.z.o.o., a company based in Warsaw, Al. Jerozolimskie 123A, is the controller of my personal data. I have been informed that I have the right to access my data, rectify it, erase it or limit its processing.

I have been informed that I have the right to withdraw my consent at any time by sending an appropriate request to the following address – [email protected]

I have also been informed that my personal data will be processed by GWD Concept Sp.zo.o. until the completion of the recruitment process, unless I withdraw my consent earlier by sending an appropriate request to [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy