Oferta pracy

Starszy specjalista ds. podatków

Starcom Sp. z o.o., Oddział Re: Sources PolandO firmie

Starcom Sp. z o.o., Oddział Re: Sources Poland

Domaniewska 44

Warszawa

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym Shared Service Center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie podatku CIT w części bieżącej i odroczonej oraz uzgodnienie stopy efektywnej w spółkach czeskich, słowackich i skandynawskich
  • Sporządzanie rejestrów i rozliczeń z tytułu podatku VAT
  • Sporządzanie rozliczeń z tytułu podatku u źródła
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych z zakresu CIT, podatku u źródła, VAT
  • Analiza i weryfikacja pozycji bilansowych, rachunku wyników w zakresie podatków
  • Kontakty z organami podatkowymi i audytorami
  • Sporządzanie podatkowych raportów Grupowych
  • Przygotowanie materiałów i przeprowadzenie okresowych szkoleń wewnętrznych z zakresu podatków CIT, podatku u źródła, VAT
  • Przygotowywanie danych i koordynowanie prac związanych z przygotowywaniem dokumentacji cen transferowych
  • Opracowanie, wdrożenie i nadzór nad realizacją procedur kontrolnych i instrukcji wewnętrznych w obszarze podatkowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość regulacji z zakresu prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, MSR
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze podatków/ audytu podatkowego
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem, środowiskiem Windows oraz systemem MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych będzie dodatkowym atutem
  • Chęć oraz motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Międzynarodowa współpraca
  • Kultura dialogu i otwartości na inicjatywę
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Równowagę z życiem prywatnym
  • Brak dress code
  • Świeże owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli do swoich dokumentów aplikacyjnych:

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

  • Administratorem danych osobowych jest Starcom sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie zgody.
  • Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawdo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu i prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.
  • Mam prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Odbiorcami danych osobowych mogą być podwykonawcy administratora świadczący usługi związane z rekrutacją.
  • Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zgody na wiele procesów rekrutacyjnych – przez okres do 2 lat.
  • Wszelkie pytania w zakresie przetwarzania danych mogę zgłaszać na adres [email protected]
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

ALBO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z obecnym procesem rekrutacji oraz przyszłymi procesami rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. oddział Re:Sources Poland z siedzibą Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne