Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Podatków

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów biznesowych i finansowych pod kątem tworzenia i wdrażania procedur/instrukcji podatkowych oraz ich bieżąca aktualizacja, weryfikacja ze względu na zmiany w przepisach podatkowych

  • Analiza ryzyk podatkowych i wprowadzanie procesów kontrolnych

  • Kontrola wdrożonych procedur/instrukcji podatkowych

  • Opiniowanie transakcji i umów pod względem podatkowym

  • Udział w projektach podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe ekonomiczne lub z zakresu rachunkowości, podatków, albo podyplomowe studia podatkowe

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach specjalistów podatkowych w dużych podmiotach gospodarczych działających w ramach struktur międzynarodowych w zakresie rozliczeń podatkowych

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w renomowanych spółkach doradztwa podatkowego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych zwłaszcza CIT, VAT, PIT

  • Znajomość rachunkowości

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość angielskiego z zakresu prawa podatkowego

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień doradcy podatkowego (ukończony kurs i zdany egzamin na doradcę podatkowego w Ministerstwie Finansów)

To oferujemy

  • praca z najlepszymi specjalistami

  • *do końca kwietnia pracujemy w 100% zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy