Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Podatków

KR GroupO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie merytoryczne działów księgowych w zakresie podatków CIT i VAT
  • weryfikacja rozliczeń CIT i VAT Klientów działów księgowych
  • śledzenie zmian przepisów podatkowych i informowanie o nich Klientów oraz Współpracowników
  • tworzenie procedur standaryzujących procesy składania deklaracji CIT i VAT
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych zwłaszcza CIT, VAT, poparta min. 4 letnim doświadczeniem pracy na stanowiskach konsultantów lub specjalistów podatkowych
  • umiejętność czytania i interpretowania zapisów księgowych
  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • uprawnienia doradcy podatkowego

To oferujemy

  • Przyjazne warunki (prywatny ogródek, taras na dachu) i miłą atmosferę pracy
  • Pracę zespołową i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich
  • Dogodną lokalizację – 450m od stacji metra Stadion Narodowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii

i na Węgrzech.

KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Starszy Specjalista ds. Podatków, Warszawa