Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Podatkowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W T-Mobile Polska S.A. wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami. Dlatego T-Mobile gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje. Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: JS/ARSP

    Zakres obowiązków
    • Wewnętrzne doradztwo podatkowe w zakresie CIT, VAT, PIT dotyczące bieżącej i planowanej działalności Spółki
    • Prowadzenie projektów w obszarach podatkowych
    • Tworzenie i wdrażanie niezbędnych zmian w procedurach i zasadach rozliczeń podatkowych w zakresie dostosowania do zmieniających się przepisów prawa podatkowego
    • Prowadzenie postępowań podatkowych Spółki
    • Analiza skutków podatkowych wynikających z nowych koncepcji i rozwiązań biznesowych
    • Analiza podatkowa dokumentów handlowych Spółki
    • Zapewnienie terminowego i poprawnego rozliczania wybranych zobowiązań podatkowych Spółki.

    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze (zaliczony egzamin doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem)
    • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie podatków VAT i CIT – zdobyte w doradztwie podatkowym, w ramach prowadzenia samodzielnej funkcji podatkowej w dużym podmiocie gospodarczym lub urzędzie skarbowym/ urzędzie kontroli skarbowej
    • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań podatkowych, kontrolnych i sądowych
    • Umiejętność prowadzenia projektów i determinacja w ich wdrażaniu, nastawienie na wyniki
    • Umiejętność podejmowania współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi w ramach Spółki
    • Umiejętność logicznego i merytorycznego formułowania wypowiedzi pisemnych (pisma procesowe)
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o dotrzymywanie terminów
    • Zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

    Naszym przyszłym pracownikom gwarantujemy najlepsze warunki do osiągania wyników i rozwoju oraz doskonałą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego na adres: [email protected] z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila.

    W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 12, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

    Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    T-Mobile Polska S.A.
    ul. Marynarska 12
    02-674 Warszawa

    www.t-mobile.pl

    [email protected]