Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Podatkowych

ULTIMO S.A.

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja zawieranych umów pod kątem podatkowym oraz identyfikacja ryzyk z tym związanych,

  • koordynowanie procesu sporządzania dokumentacji cen transferowych oraz raportowania TP-R,

  • identyfikacja transakcji wymagających zaraportowania zgodnie z wymogami MDR,

  • konsultacje podatkowe z zespołem księgowym (głównie z zakresu VAT, CIT),

  • współpraca z grupowym tax managerem,

  • sporządzanie wniosków o interpretacje przepisów prawa podatkowego dla spółek z Grupy ULTIMO,

  • koordynowanie kontaktów z urzędem skarbowym/odpowiadanie na pisma skierowane do spółek z Grupy,

  • współpraca przy tworzeniu procedur podatkowych, ich wdrażanie/utrzymywanie/aktualizowanie w zależności od potrzeb,

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych mających znaczenie dla spółek z Grupy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawne,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B2),

  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego lub uczestniczenie w procesie zdobywania tych uprawnień,

  • systematyczność, komunikatywność, samodzielność, otwartość na zmiany oraz proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w czołowej firmie działającej na rynku obrotu wierzytelnościami w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,

  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje,

  • możliwość samodzielnej realizacji zadań,

  • narzędzia pracy niezbędne dla danego stanowiska,

  • profesjonalne środowisko pracy,

  • w przypadku umowy o pracę pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, karta MultiSport, program kafeteryjny MyBenefit, kursy z języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-Tutor).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • kafeteria Mybenefit

ULTIMO S.A.

Jesteśmy firmą od „Dogadajmy się”. Jednym z liderów branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce, należącym do międzynarodowej grupy B2Holding. W naszej centrali we Wrocławiu zatrudniamy blisko 600 osób, w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

Tworzymy zmotywowany i zaangażowany zespół, mamy wpływ na to, co robimy. Wdrażamy nowoczesne technologie oraz zaawansowane projekty między innymi w ramach obszarów: Operacje, IT, Inwestycje, HR, Legal & Compliance. Sprawdź nasze #dobre miejsce pracy!

Przewiń do profilu firmy