Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. podatku CIT i VAT

HAVI SERVICE HUBO firmie

  • Wadowicka 3a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HAVI SERVICE HUB

Wadowicka 3a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów zgodnie z polskimi przepisami VAT, CIT

  • Rozwiązywanie bieżących problemów podatkowych

  • Generowanie i weryfikacja rejestrów VAT

  • Przygotowanie, sprawdzenie i wysyłanie pliku JPK VAT, deklaracje VAT UE

  • Uzgadnianie konta VAT

  • Przygotowanie i aktualizacja opisu procesów VAT

  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu księgowego odnośnie zmian w podatku VAT

  • Kontakt z Urzędem Skarbowym w bieżących sprawach VAT

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata Doświadczenie w zakresie podatku VAT (znajomość CIT, WHT będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość MS excela

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość angielskiego (komunikatywna)

  • Wykształcenie z dziedziny księgowości, podatków będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zgodnie z terminami podatkowymi

  • Umiejętność pracy w zespole ale również niezależnie

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Chęć regularnego dokształcania się i poszukiwania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Umowa o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem i bonusem rocznym uzależnionym od osiągnięcia wyników indywidualnych

  • Wpływ na rozwój firmy i środowiska SSC

  • Opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe

  • MultiKafeteria (również karta Multisport)

  • Świeże owoce i świeże soki dostępne w biurze

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowania do lunchy

  • Dofinansowanie kursów językowych

  • Rotacyjny parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do kursów językowych

HAVI is a global, privately owned company focused on innovating, optimizing and managing the supply chains of leading brands. Founded in 1974, HAVI employs more than 10,000 people and serves customers in more than 100 countries.

For the Finance & Accounting function of HAVI Kraków GBS which supports internal customers across 31 markets in Europe providing comprehensive accounting services in 17 languages.

Przewiń do profilu firmy

At HAVI Kraków, we believe in an inclusive and sustainable workplace where our diverse backgrounds, experiences, characteristics and traits make us better. As an Equal Opportunity Employer we are committed to promoting diversity within the organisation, as well as an inclusive environment where everyone can feel valued and respected, regardless of their background.

All information on the purposes and principles of data processing by HAVI Service Hub Sp. z o.o. and your rights related to your data can be found at Policy section on our website www.havikrakow.pl