Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Polityki Personalnej

TAURON Polska Energia Spółka AkcyjnaO firmie

TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Katowice Business Point

Katowice

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski.
Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Obowiązki

  • Optymalizowanie funkcji, procesów i działań w zakresie polityki personalnej (systemy wynagrodzeń, systemy premiowania, controlling personalny,prawo pracy)
  • Analizowanie struktury zatrudnienia, dynamiki kosztów pracy oraz innych danych HR
  • Rekomendowanie rozwiązań z zakresu polityki wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych
  • Udział w wartościowaniu stanowisk pracy
  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych oraz innych aktów stanowiących źródła prawa pracy
  • Monitorowanie kosztów pracy, poziomu zatrudnienia, świadczeń oraz innych wskaźników HR
  • Rekomendowanie rozwiązań w procesie negocjowania ze stroną społeczną zasad kształtowania wynagrodzeń
  • Analizowanie projektów porozumień społecznych, umów i porozumień ze strona społeczną oraz innych aktów prawa
  • Udział w przygotowaniu planu zatrudnienia oraz prowadzenie monitoringu jego kształtowania i realizacji
  • Obsługa system premiowania oraz wsparcie dla pracowników i kadry kierowniczej w tym zakresie

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze controllingu personalnego, wynagrodzeń, analiz HR poparte doświadczeniem zawodowym
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie controllingu personalnego, prawa pracy, systemów wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (modele analityczne, symulacje)
  • Znajomość systemu SAP HR oraz Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków oraz ich wizualizacji
  • Zaangażowanie, nastawienie na rozwój i osiąganie wyników
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Poszukiwanie optymalizacji, proponowanie ulepszeń oraz dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji i stałe doskonalenie się

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt do Rekrutera Agnieszka: 516 116 537

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem www.tauron.pl/rodo/rodo-klauzula-rekrutacja-tpe-centrala

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Lokalizacja: Katowice Oddział Centrala

Nr ref.: TPE/2021/05/01

Ogłoszenie archiwalne