Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Pomp Ciepła

Zielona Firma Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • dobór pomp ciepła i nadzór nad wykonywaniem projektów
  • zatwierdzanie i projektowanie rozwiązań opartych o pompy ciepła
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, wykonywanie obliczeń
  • analiza możliwości technicznych montażu pomp ciepła
  • analiza optymalnych rozwiązań projektowych i produktowych
  • wykonywanie i zatwierdzanie audytów dot. pomp ciepła
  • dobór podzespołów i urządzeń
  • weryfikacja poprawności wykonanych instalacji
  • nadzór nad procesem zamówień i współpraca z dostawcami
  • wsparcie techniczno-produktowe działu sprzedaży, prowadzenie szkoleń
  • koordynowanie procesu sprzedaży, doboru i montażu pomp ciepła

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (pomp ciepła)
  • doświadczenie w zakresie doboru i eksploatacji pomp ciepła
  • znajomość zagadnień termodynamicznych (obieg i wymiany ciepła)
  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych / hydraulicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży OZE
  • umiejętność zarządzania i pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: Medicover Sport, ubezpieczenie
  • pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem w branży
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • wsparcie szkoleniowe, niezbędne narzędzia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Starszy Specjalista ds. Pomp Ciepła, Kraków