Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Pozablokowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.
    Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.
    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    W związku z rozwojem PGE Energia Ciepła S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój majątku produkcyjnego w obszarze branży pozablokowej (we współpracy z zespołami branż lokalnych na terenie Polski), organizację pracy przydzielonego zespołu oraz bezpieczeństwo pracy.

     Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Głównego Specjalisty oraz współodpowiedzialność za wszelkie sprawy techniczne, dyspozycyjność i niezawodność instalacji i urządzeń w przydzielonej branży.
    • Udział w przygotowaniu i weryfikacji planów remontowych i inwestycyjnych (OPEX, CAPEX).
    • Kontrolę realizacji zaplanowanych działań (w tym BHP i p. poż.) i raportowanie do Głównego Specjalisty.
    • Kontrolę budżetów zadań i raportowanie do Głównego Specjalisty.
    • Przygotowanie propozycji strategii wydatków długoterminowych.
    • Odpowiedzialność za inicjowanie przygotowania technicznych materiałów przetargowych.
    • Wykonywanie audytów i analiz technicznych w spółkach PGE EC SA.
    • Monitorowanie, weryfikowanie, raportowanie efektywności stanu zadań realizowanych przez lokalny zespół branżowy.
    • Wyjazdy delegacyjne do podległych obszarów w ilości ok 5-10 na rok.
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne branżowe: mechaniczne lub zbliżone.
    • Ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty i/lub inspektora nadzoru w obszarze utrzymania majątku i inwestycji w branży pozablokowej lub zbliżonej.
    • Świadectwa kwalifikacyjne „D” zgodnie z obszarem działania.
    • Ogólna znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
    • Znajomość procesu inwestycyjnego i remontowego najchętniej w branży energetycznej.
    • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń.
    • Znajomość przepisów i praktyczne wykorzystanie rozporządzeń BHP i p.poż.
    • Umiejętności analityczne.
    • Umiejętność zarządzenia czasem pracy.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 – dobrze widziana.
    • Co najmniej dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz wiedza ogólna o SAP PM, SAP MM.
    • Mile widziana znajomość MS Project i MS Access.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
    • Przejrzysty system premiowy.
    • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
    • Prywatną opiekę zdrowotną.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • Liczne świadczenia z ZFŚS.
    • Pozytywną atmosferę w pracy.