Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Prawnych

KRUK S.A.O firmie

  • Wołowska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa formalno - prawna Spółki KRUK S.A. oraz Spółek z Grupy KRUK S.A.

  • Obsługa formalno - prawna Posiedzeń Zarządów, Posiedzeń Rad Nadzorczych oraz Walnych Zgromadzeń Spółki KRUK S.A. i Spółek z Grupy KRUK S.A.

  • Przeprowadzanie procesów prawnych mających na celu zmiany Statutów i Aktów Założycielskich Spółek z Grupy KRUK S.A.

  • Sporządzanie i zmiany aktów wewnętrznych spółki KRUK S.A. i Spółek z Grupy KRUK S.A. w tym Regulaminów Zarządu, Regulaminów Rad Nadzorczych, Komisji i innych

  • Wypełnianie obowiązków informacyjnych związanych ze statusem Spółki publicznej

  • Wypełnianie obowiązków ciążących na Spółce związanych z przeciwdziałaniem ’praniu brudnych pieniędzy’

  • Realizacja zadań związanych z ładem korporacyjnym (kontrakty managerskie, likwidacja i/lub zakładanie spółek, system aktów wewnętrznych, itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / w nadzorze korporacyjnym Spółki

  • Mile widziane - doświadczenie w wypełnianiu obowiązków informacyjnych spółki giełdowej

  • Mile widziane - doświadczenia w obsłudze formalno - prawnej Spółek Kapitałowych w tym Zarządów/Rad Nadzorczych/Walnych Zgromadzeń spółki akcyjnej (spółki giełdowej)

  • Bardzo dobra znajomość prawa handlowego

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Odpowiedzialność i samodzielności

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, kafeteria myBenefit)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników