Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Procedur i Produktów

Bank Gospodarstwa Krajowego

Chmielna 73

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie założeń i zasad funkcjonowania produktów gwarancyjno-poręczeniowych oraz zasad wdrażania instrumentów finansowych pochodzących ze środków unijnych

  • Tworzenie projektów zewnętrznych i wewnętrznych aktów prawnych (m.in. umów o finansowaniu, biznes planów, strategii inwestycyjnych, instrukcji, regulaminów, wzorów umów z instytucjami finansującymi) dotyczących gwarancji i poręczeń

  • Interpretacja zawartych umów i wsparcie w zakresie oferty gwarancji i poręczeń dla pracowników instytucji współpracujących oraz BGK

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie ofertowanych produktów dla pracowników instytucji współpracujących z BGK.

  • Opracowywanie umów i porozumień zawieranych z partnerami biznesowymi,

  • Identyfikacja problemów występujących we współpracy z instytucjami współpracującymi z BGK w toku realizacji umów oraz proponowanie adekwatnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse, bankowość

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z procesami restrukturyzacyjnymi i windykacyjnymi i znajomość regulacji prawnych z tego obszaru, w tym prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

  • Znajomość oprogramowania MS Office (w tym Power Point)

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane zadania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop