Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Procesów i Systemów HR

USP Zdrowie

  • Poleczki 35, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu optymalizację oraz rozwój procesów i systemów HR

  • Administrowanie systemami i aplikacjami HR (proces onboardingu, platforma e-learningowa, aplikacja do rezerwacji biurek/parkingu)

  • Realizacja procesu onboardingu dla pracowników Grupy USP

  • Prowadzenie szkoleń z procesów HR

  • Przygotowanie raportów z danymi w obszarze HR i analiza wyników

  • Prowadzenie projektów HR

  • Współpraca z innymi działami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi dostarczającymi usługi

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy z projektami HR w dużej organizacji

  • Doświadczenie w implementacji nowoczesnych narzędzi i aplikacji HR oraz w ich administrowaniu

  • Umiejętność widzenia prostych rozwiązań w złożonych problemach

  • Doskonałe zdolności organizacyjne

  • Przekuwanie wniosków w działania, wytrwałość i upór w dążeniu do celu

  • Umiejętność szybkiego reagowania i zarządzania zmianą

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych możliwości i generowania rozwiązań

  • Otwartość, ciekawość i dociekliwość

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie zmieniającej się i rozwijającej organizacji, która jest liderem rynku produktów OTC w Polsce

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Możliwości rozwoju poprzez ciekawe projekty i implementacje nowoczesnych narzędzi HR

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość łączenia pracy z biura z pracą z domu

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne oraz do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną

  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon, także do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie