Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Procesów

Nest Bank S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Ferryt

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja procesów biznesowych i ich zmian na platformie workflow (Platforma Ferryt Flow)

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów

  • Zadania związane z mapowaniem procesów biznesowych

  • Bieżący monitoring wdrożonych procesów i wsparcie użytkowników

  • Udział w zespołach projektowych wymagających współpracy różnych jednostek organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Preferowane wyższe wykształcenie z zakresu: informatyki, matematyki, fizyki, ekonometrii, finansów lub ekonomii

  • Doświadczenie w zakresie konfiguracji procesów na Platformie Ferryt

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • Zaangażowanie, inicjatywa i dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie pracy w bankowości lub innej instytucji finansowej w obszarze optymalizacji procesów

  • Umiejętność stosowania metodyk zwinnych

  • Znajomość JIRA i Confluence

  • Podstawowa znajomość HTML, CSS

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo dobrej atmosferze z doświadczonym zespołem

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna, spotkania integracyjne, firmowe drużyny sportowe, program benefit)

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • FitNest