Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. Procesów zakupowych

Koleje Śląskie sp z o.o.

  • Raciborska 58, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Raciborska 58

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i realizacja wniosków zakupowych składanych w Spółce w oparciu o regulaminy wewnętrzne, przepisy prawa oraz cyfrowe systemy zakupowe Spółki,

  • realizacja zakupów produkcyjnych i nieprodukcyjnych Spółki,

  • obsługa elektronicznej platformy zakupowej,

  • analiza bieżących stanów magazynowych,

  • kontrola i wystawianie dokumentacji zakupowej,

  • obsługa systemu i prowadzenie gospodarki magazynowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wyższe techniczne lub logistyczne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w charakterze co najmniej specjalisty,

  • dobra znajomość systemów i prowadzenia gospodarki magazynowej (m. in. elektroniczne prowadzenie spraw dot. realizacji zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne/produkcyjne Spółki, analiza bieżących stanów magazynowych, kontrola i wystawianie dokumentacji zakupowej),

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,

  • umiejętność obsługi elektronicznych platform zakupowych,

  • dokładność i rzetelność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami oraz pracy w grupie,

  • dodatkowymi atutami będzie:

  • doświadczenie w branży kolejowej,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności.

  • Nagrody jubileuszowe.

  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive).

  • Możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników.

  • Możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe

  • w ramach Zrzeszenia FIP.

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi