Oferta pracy

Starszy specjalista ds. procesu ofertowania

Jacobs Engineering

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna koordynacja przygotowywania ofert w bezpośredniej współpracy z zespołem technicznym; możliwość wspierania dużych projektów strategicznych pod nadzorem bardziej doświadczonych pracowników działu sprzedaży

  • Terminowe przygotowywanie i dostarczanie dokumentów ofertowych, zgodnie z wytycznymi

  • Samodzielny nadzór nad tworzeniem i redagowaniem tekstu oraz wyszukiwaniem informacji dla nietechnicznych sekcji w ofertach; proaktywne rozpoznawanie i zgłaszanie potencjalnych problemów

  • Koordynacja i organizacja pracy grafików, specjalistów ds. publikacji dokumentów, redaktorów, i innych pracowników pomocniczych; samodzielna koordynacja współpracy z partnerami i podwykonawcami oraz zbieranie od nich informacji

  • Prowadzenie kluczowych spotkań; wsparcie w planowaniu i tworzeniu prezentacji

  • Pełnienie roli eksperta w danym obszarze, wsparcie i przestrzeganie ustalonych procedur, polityk, protokołów i najlepszych praktyk, w tym standardowych procedur związanych z zarządzaniem plikami i archiwizacją

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie marketingu, dziennikarstwa, inżynierii, budownictwa lub w innym pokrewnym obszarze

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Zdolności organizacyjne i przywódcze

  • Umiejętność definiowania priorytetów i przekazywania informacji dotyczących kwestii mających największe znaczenie dla sukcesu firmy

  • Umiejętność efektywnej zdalnej współpracy z zespołami w różnych strefach czasowych

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku pod presją czasu

  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office; znajomość Adobe Creative Suite oraz Salesforce lub podobnego systemu CRM będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym

  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy między 7:30-9:30)

  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8,5h, piątek 6h)

  • Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie działającej we wszystkich obszarach infrastruktury

  • Współpracę z zespołami z zagranicznych biur Jacobs

  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs (Women’s Network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Lux Med, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)

  • Kursy języka angielskiego, niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Your Impact:

Do naszego Globalnego Centrum Projektowego (GDC) w Krakowie poszukujemy Starszego specjalisty ds. procesu ofertowania, który, jako kluczowy członek naszego Zespołu Sprzedaży, będzie odpowiedzialny za opracowywanie wysokiej jakości ofert ukierunkowanych na potrzeby danego przetargu

At Jacobs, we’re challenging today to reinvent tomorrow by solving the world’s most critical problems for thriving cities, resilient environments, mission-critical outcomes, operational advancement, scientific discovery and cutting-edge manufacturing, turning abstract ideas into realities that transform the world for good. With $13 billion in revenue and a talent force of more than 55,000, Jacobs provides a full spectrum of professional services including consulting, technical, scientific and project delivery for the government and private sector.

Visit jacobs.com and connect with Jacobs on Twitter, Facebook and Instagram

Przewiń do profilu firmy