Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Projektów i Procesów HR

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Lodowa 103

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar procesów rozwoju pracowników (szkolenia, programy rozwojowe, program talentów etc.) – projektowanie, realizacja, ewaluacja, doskonalenie;

  • Projektowanie i prowadzenie warsztatów w odniesieniu do aktualnych potrzeb organizacyjnych;

  • Aktywny udział w działaniach oraz doradztwo z tego zakresu (zarówno dla biznesu, jak i sekcji HR Business Partnerów) – proaktywne proponowanie rozwiązań, budowanie narzędzi zgodnych z aktualnymi trendami na rynku, wprowadzanie innowacji;

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań wzmacniających świadomości kultury organizacyjnej wśród pracowników w oparciu o misję oraz wartości firmy;

  • Aktywny udział w projektach z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ekonomia, ZZL;

  • Doświadczenie i wiedza ekspercka z zakresu procesów rozwojowych/szkoleniowych (zarówno dla pracowników administracyjnych, jak i produkcyjnych) oraz podstawowa znajomość pozostałych procesów z obszaru „miękkiego” HR (np. on-boarding/off-boarding, oceny pracownicze, wartościowanie stanowisk, mentoring);

  • Bieżący monitoring trendów we wskazanym obszarze oraz odwaga do wprowadzania innowacji i zmian;

  • Postawa proaktywna – samodzielne wychodzenie z inicjatywą, proponowanie rozwiązań i zmian odpowiadających bieżącym potrzebom organizacji, ale także wyprzedzających je;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Poszukujemy osoby do stałej współpracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym m.in. Karta Lunch Pass (190 zł/m-c), prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy;

  • Przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wartościach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop