Oferta pracy

Starszy specjalista ds. projektów i reorganizacji

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie obowiązujących wewnętrznych regulacji, w tym metodyk zarządzania procesami, a także przeprowadzania reorganizacji i operacjonalizowania strategii

  • Analizowanie i monitorowanie działań poprojektowych, w tym efektywności wprowadzanych zmian w reorganizowanych obszarach działalności Spółki

  • Zapewnianie prawidłowej realizacji obowiązków wynikających z regulacji obowiązujących w Spółce w zakresie modelu zarzadzania procesowego

  • Zapewnienie i nadzór nad utrzymaniem aktualnej matrycy etatyzacyjnej na potrzeby określania zapotrzebowania indywidualnych procesów na FTE

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie grupy procesów, w tym projektowanie i inicjowanie działań optymalizacyjnych oraz koordynowanie prac związanych z ich wdrażaniem w dedykowanym obszarze

  • Udział w tworzeniu, w tym mapowaniu, modelowaniu i opisywaniu, procesów biznesowych oraz utrzymaniu modelu zarządzania procesami w Spółce

  • Opracowywanie rozwiązań zwiększających poprawność i skuteczność działań w zakresie zarządzania procesami w obszarach merytorycznych

  • Organizowanie i prowadzenie działań w zakresie usprawnień procesów oraz pozyskiwanie niezbędnych informacji do inicjowania i wdrażania optymalizacji

  • Wsparcie w zakresie uzgodnień dotyczących procesów realizowanych pomiędzy spółkami Grupy TAURON

  • Tworzenie i utrzymywanie baz danych dla analiz optymalizacyjnych, w tym analiz w zakresie potencjału do reorganizacji wskazanych obszarów działalności Spółki

  • Opracowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Biura oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku zarządzanie, ekonomia, prawo, administracja, lub kierunki techniczne

  • 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami lub procesami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe podyplomowe na kierunku inżynieria procesów biznesowych, analityk biznesowy

  • 5 lat doświadczenia w pracy przy złożonych projektach oraz optymalizacji procesów w dużych przedsiębiorstwach

  • Certyfikowane szkolenie z metodyk zarządzania PRINCE2, Lean, Six Sigma, Change Management

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy