Starszy Specjalista ds. Projektów i Współpracy Międzynarodowej

CENTRUM ŁUKASIEWICZ Sieć Badawcza ŁukasiewiczO firmie

CENTRUM ŁUKASIEWICZ Sieć Badawcza Łukasiewicz

Poleczki 19

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Z liczbą ponad 7, 5 tysiąca pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo- rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawcza w Europie. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: zdrowie, inteligentna mobilność, transformacja cyfrowa oraz zrównoważona gospodarka i energia

Centrum Łukasiewicz jest państwową osobą prawną powołaną do planowania i koordynowania badań naukowych i prac rozwojowych w czterech kluczowych obszarach: zrównoważona gospodarka, transformacja cyfrowa, inteligentna mobilność, zdrowie.

CENTRUM ŁUKASIEWICZ W WARSZAWIE OGŁASZA KONKURS
NA STANOWISKO:

Przykładowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Monitoring zagranicznej agendy badawczej (np. Horyzont Europa);
  • Wsparcie w pozyskiwaniu i przygotowywaniu projektów B+R;
  • Wsparcie w budowaniu konsorcjów międzynarodowych;
  • Projektowanie procesów w zakresie wymiany międzynarodowej;
  • Wsparcie w organizowaniu międzynarodowych staży naukowych;
  • Wsparcie Instytutów Sieci Badawczej w pozyskiwaniu środków na projekty;
  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej;
  • Wsparcie w zakresie opracowania metodyki zarządzania projektami w Sieci Badawczej Łukasiewicz;
  • Wsparcie w zarządzaniu projektami w całej Sieci Badawczej Łukasiewicz;
  • Monitoring i bezpośrednie wsparcie wybranych projektów;
  • Wsparcie procesu ocen inicjatyw projektowych, w tym ocen formalnych i merytorycznych;
  • Wsparcie w zarządzaniu infrastrukturą badawczą Sieci;
  • Realizacja obowiązków sprawozdawczych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w obszarze pozyskiwana, koordynowania i raportowania projektów badawczych;
  • Doświadczenie we wsparciu projektów finansowanych przez międzynarodowe agencje finansujące badania;
  • Praktyczna znajomość różnych źródeł wsparcia projektów badawczych;
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność raportowania stanu projektu do członków zespołu i wszystkich interesariuszy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru zarządzania projektami;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań konkurencyjnych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów projektowych oraz umów konsorcjum;
  • Doświadczenie w pracy w jednostkach naukowych, w tym uczelniach, instytutach badawczych i instytutach Sieci Badawczej Łukasiewicz;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje, e-learning);
  • ZFŚS, pakiet imprez integracyjnych;
  • Nowoczesne warunki, narzędzia pracy.

Dokumenty:

  • CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną poprzez przycisk Aplikuj do dnia 2 grudnia 2020 roku.
W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska
Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Łukasiewicz moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy