Starszy specjalista ds. projektów komunikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konfederacja Lewiatan

    wiodąca, reprezentatywna organizacja biznesu w Polsce,

    w związku z dynamicznych rozwojem poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • budowanie i rozwijanie projektów komunikacyjnych, szczególnie w zakresie rozwoju organizacji i wydarzeń (budowanie strategii projektu, pozyskiwanie partnerów, zarządzanie projektem, realizowanie zadań z zakresu PR i marketingu),
    • aktywne wspieranie zespołów projektowych (eksperckich i biznesowych) w zakresie projektowania i realizacji działań komunikacyjnych,
    • rozwijanie strategii komunikacji działań międzynarodowych Lewiatana,
    • zaangażowanie w bieżące prace departamentu komunikacji.

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów komunikacyjnych,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w agencji PR, międzynarodowej firmie lub dużej organizacji pozarządowej,
    • doświadczenie we współpracy projektowej z klientem biznesowym, szczególnie w segmencie B2B,
    • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami (m.in. social media, poligrafia, eventy, BTL, agencje reklamowe, domy mediowe)
    • umiejętność strategicznego myślenia i zarządzania projektami,
    • duża samodzielność, zdolność do pracy pod presją czasu, elastyczność, kreatywność i otwartość w myśleniu,
    • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z klientem anglojęzycznym),
    • sprawne posługiwanie się językiem polskim, szczególnie umiejętność pisania ciekawych informacji prasowych
    • zaangażowanie, chęć do działania, rozwoju i budowania relacji
    • przygotowanie do nagrywania i montażu treści video będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • świetną atmosferę pracy w niepowtarzalnym zespole i miejscu,
    • bardzo ciekawe wyzwania zawodowe, współpraca z wiodącymi firmami z wielu branż,
    • pakiet opieki medycznej,
    • dostęp do szkoleń i know-how,
    • stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji biznesowej.

    Prosimy o przesłanie CV oraz opis doświadczenia kandydata
    w zakresie realizacji projektów komunikacyjnych (maksymalnie 1500 znaków).

    Gwarantujemy dyskrecję.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konfederację Lewiatan z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Konfederacji Lewiatan z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybulskiego 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.