Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Projektów Rozwojowych

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Twoje zadania:

  • Definiowanie potrzeb rozwojowych przy współpracy z HR Business Partnerami
  • Prowadzenie projektów szkoleniowo-rozwojowych, uwzględniających potrzebę pracy zdalnej/hybrydowej
  • Wdrażanie nowych działań rozwojowych, wykraczających poza szkolenia
  • Prowadzenie krótkich form szkoleniowych/warsztatowych/spotkań facylitowanych na potrzeby klienta wewnętrznego
  • Proponowanie działań wspierających rozwój kultury organizacji zgodnie z założeniami firmy
  • Koordynowanie procesów wspierających działania rozwojowe w całej organizacji.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze Szkoleń i Rozwoju
  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu dużych projektów rozwojowych
  • Znasz angielski na poziomie bardzo dobrym (minimum B2)
  • Działasz proaktywnie, szukasz inspiracji w różnych branżach i umiesz przekładać je na plany wdrożenia.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy