Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Projektowania - Mechanik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starszy Specjalista ds. Projektowania (Mechanik)
    W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Projektowania (Mechanika). Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie zautomatyzowanych rozwiązań przy budowie stacji zrobotyzowanych oraz wsparcie techniczne.

    Miejsce:
    Warszawa

    Numer Referencyjny:
    PL56128412_E2

    Zadania:
    • Projektowanie zautomatyzowanych rozwiązań w procesie budowy stacji zrobotyzowanych;
    • Ścisła współpraca z Działem Inżynierii oraz Działem Sprzedaży;
    • Po pozytywnym przejściu okresu próbnego osoba odpowiedzialna będzie za koordynowanie prac zespołu projektantów we współpracy z Kierownikiem Inżynieringu;
    • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia technicznego;
    • Realizacja zadań zgodnie z założonym planem;
    • Przygotowywanie części technicznej ofert, przeprowadzanie kalkulacji;
    • Nadzór nad pracą podwykonawców (opcjonalnie).

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne);
    • Minimum 4 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze projektowania oraz 2-letnie na stanowisku koordynatora/ kierownika zespołu;
    • Doświadczenie w montażu, testach gotowych urządzeń;
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania 2D (AutoCAD) oraz 3D (preferowany Inventor), MS Office;
    • Profesjonalna ocena koncepcji dotyczących zautomatyzowanych i zrobotyzowanych rozwiązań przemysłowych;
    • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów;
    • Dobre zrozumienie procesu wytwarzania elementów z komponentów stalowych, nierdzewnych i innych;
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętność szybkiego myślenia;
    • Kreatywność, sumienność wykonywanych zadań.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Informacje dodatkowe:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

    ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia
    150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.
    Our innovation.
    Your legacy.