Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. projektowania

ABB Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie stanowisk zrobotyzowanych głównie do pakowania, sortowania (pick & place) i paletyzacji oraz w mniejszym stopniu montażu, obsługi maszyn, stanowisk obróbczych lub spawalniczych. Projektowanie elementów mechanicznych związanych z tymi procesami i wykonywaniem kosztorysów.

Starszy Specjalista ds. projektowaniaNumer ref.: PL78091299_E1

Twoje obowiązki

  • Projektowanie rozwiązań technicznych z zakresu systemów pakowania i paletyzacji jak również obsługi pras, obsługi wtryskarek oraz innych urządzeń opartych na robotach przemysłowych w oparciu o powierzoną specyfikację projektową Klienta.
  • Przygotowanie layoutu stanowisk zrobotyzowanych z uwzględnieniem systemów transportowych.
  • Koordynacja pracy zespołu inżynierów, nadzór nad realizacją technicznej części projektu zgodnie z założeniami projektowymi i uzgodnieniami z klientem.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych do Dostawców, weryfikacja projektów pod kątem dual use.
  • Projektowanie elementów/zespołów mechanicznych zgodnych ze specyfikacją opracowywanych rozwiązań.
  • Udział w przeprowadzaniu testów opracowywanych rozwiązań technicznych.
  • Testy aplikacji u Klienta (wsparcie w koncepcjach i realizacji).

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, mechanika budowa maszyn, mechatronika).
  • 6 lat doświadczenia w pracy konstruktora mechanika związanej ze stanowiskami zrobotyzowanymi (chwytaki, ramy pod roboty, proste manipulatory, fixtury).
  • Doświadczenie w pracy z systemami transportu towarów m.in. palety, kartony, worki oraz dobre rozumienie zasady działania robotów przemysłowych.
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Solidworks/Inventor, MS Office.
  • Znajomość procesu wytwarzania elementów ze stali, stali nierdzewnej i innych materiałów konstrukcyjnych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn (Dyrektywa maszynowa).
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne