Oferta pracy

Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Tarczyn

    Tarczyn, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści marketingowych, handlowych i technicznych (strona www, katalogi, ulotki, reklamy prasowe, posty do social mediów, komunikacja wewnętrzna)

  • efektywna współpraca z działami firmy w zakresie przygotowania komunikacji marketingowej

  • zarządzanie treściami na stronie www (w tym współpraca z agencją SEO)

  • dbanie o spójność komunikacji marketingowej i wizualnej we wszystkich kanałach

  • współtworzenie koncepcji kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii

  • analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie skutecznych i ciekawych rozwiązań komunikacyjnych

  • tworzenie miesięcznych planów komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram).

Nasze wymagania

  • min 3 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji i/lub content marketingu, najlepiej do klientów B2B

  • sprawne tworzenie różnego rodzaju treści marketingowych (na stronę www, do materiałów informacyjno-promocyjnych, do social mediów itp.) – warunek konieczny

  • „lekkie pióro”, świetna znajomość języka polskiego, dbałość o poprawność językową i szczegóły

  • doświadczenie w przygotowywaniu materiałów reklamowych, w tym gadżetów

  • doświadczenia w zakresie przygotowywania i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych

  • umiejętność patrzenia z perspektywy klienta, szczególnie z branży technicznych

  • język angielski w stopniu bardzo dobrym

  • znajomość Wordpressa oraz umiejętność robienia zdjęć będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).