Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Przetargów

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 190 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Oddział Wsparcia, Departament Zaopatrzenia, Gospodarki Magazynowej i Zakupów, Biuro Przetargów)
Umowa na czas określony z tytułu zastępstwa

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.455.20

Miejsce świadczenia pracy: Tarnów

Zakres zadań:

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień zgodnie z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi
  • przygotowanie dokumentacji wymaganej do prowadzenia postępowań oraz współpraca z komórkami merytorycznymi w tym zakresie
  • udział w pracach komisji przetargowych
  • przygotowanie wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań oraz analiz i raportów w obszarze zakupów
  • publikacja ogłoszeń o zamówieniach
  • przygotowanie wniosków do Zarządu Spółki oraz udział w opiniowaniu wniosków składanych przez komórki organizacyjne Spółki
  • udział w dialogach technicznych i RFI

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji
  • wykształcenie wyższe (preferowane prawo, zarządzanie zakupami, ekonomia lub kierunki techniczne)
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących udzielania zamówień publicznych
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość, dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS
  • możliwość rozwijania kompetencji
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ruchomy czas pracy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ
do dnia 21 września 2020 roku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby
przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy