Starszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji Mieszkaniowych

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Starszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji MieszkaniowychNumer ref.: Bus/25/08/2020/KK-T&E

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem przygotowania inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę
  • Analiza potencjału działek pod kątem zabudowy mieszkaniowej (sytuacja planistyczna, dostępność mediów, dostępność komunikacyjna, geotechnika, stan prawny)
  • Przeprowadzanie badań Due Diligence (techniczne, środowiskowe, prawne)
  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych (plan zabudowy/zagospodarowania miejskiego/decyzje środowiskowe/przyłącza)
  • Wybór firm projektowych
  • Uzyskiwanie pozwoleń na budowę
  • Przygotowywanie harmonogramu i budżetu inwestycji

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowaniu inwestycji deweloperskich min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe -preferowana architektura lub budownictwo
  • Znajomość procesu przygotowania procesu inwestycyjnego
  • Doświadczenie we współpracy z urzędami

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczna forma zatrudnienia- B2B lub umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy