Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji

Veolia Energia WarszawaO firmie

Veolia Energia Warszawa

Puławska 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Dokonywanie analizy możliwości wybudowania sieci ciepłowniczej, gazowej, elektroenergetycznej wraz z ustalaniem wariantów jej przebiegu oraz określeniem ryzyk dla procesu od momentu wydania warunków technicznych, poprzez podpisanie umowy przyłączeniowej do momentu wybudowania sieci;
  • Zarządzanie zidentyfikowanymi ryzykami dla prowadzonych tematów;
  • Zapewnienie koncepcji prowadzenia trasy sieci ciepłowniczej, gazowej, elektroenergetycznej wraz z niezbędnymi dokumentami formalno- prawnymi z uwzględnieniem ekonomicznego podejścia oraz budżetu;
  • Zapewnienie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi dokumentami formalno- prawnymi, w tym pozyskiwanie niezbędnych decyzji (środowiskowych/lokalizacyjnych/pozwoleń na budowę/ zgłoszeń robót), zgód właścicielskich i umów, prowadzenie negocjacji w zakresie udostępnienia terenu, umożliwiające realizację zadania zgodnie z założonym budżetem;
  • Zapewnienie wykonawców zadań inwestycyjnych w ramach obowiązujących procedur i instrukcji;
  • Koordynacja i przygotowanie dokumentacji projektowej, formalno-prawnej oraz robót wykonawczych do realizacji pod względem budżetowym, terminowym, formalno – prawnym oraz zapewnienia materiałów do wykonania zadania;
  • Przygotowanie wniosków zakupowych i opisów przedmiotu zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami na wyłonienie wykonawców koncepcji, dokumentacji projektowych i wykonawców robót budowlanych;
  • Dokonywanie wyceny zadań inwestycyjnych oraz przygotowanie harmonogramów dla opracowania koncepcji, dokumentacji projektowych, pozyskania dokumentów formalno-prawnych i realizacji. Ścisła weryfikacja i monitoring harmonogramów;
  • Tworzenie założeń do umów na prace koncepcyjne, projektowe i realizację robót budowlanych, udostępnienie terenu na czas budowy i eksploatacji;
  • Raportowanie i tworzenie baz danych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w szczególności inwestycji liniowych;
  • Wiedza w zakresie przygotowania inwestycji liniowych, znajomość przepisów w tym zakresie, w szczególności: Prawa Budowlanego, Ustawy o gospodarce nieruchomościami, Ustawy o ochronie środowiska, Prawa Energetycznego i przepisów wykonawczych.
  • Wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem;
  • Min. 3 lata doświadczenia przy przygotowaniu procesu inwestycyjnego w Warszawie ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji liniowych;
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia tematów i podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy