Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Starszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji (K/M)

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Opis stanowiska:

  • Planowanie, monitorowanie zleceń produkcyjnych w systemie Microsoft Dynamics, ustalanie kolejności realizacji zapewniające wykonanie w wymaganych terminach, analiza odchylenia w odniesieniu do harmonogramów, bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Analizy dot. obciążenia gniazd produkcyjnych
  • Udział w pracach zespołu ds. zarzadzania projektami w zakresie planowania produkcji
  • Nadzorowanie zamówień produkcyjnych w zakresie budżetu, realizacji
  • Optymalizacja kluczowych ustawień w systemie mających wpływ na planowane terminy
  • Analizy dot. kluczowych wskaźników efektywności produkcji
  • Współpraca z innymi działami w celu terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
  • Udział w pracach zespołu ds. wdrożenia nowego Modułu Produkcji Dynamics 365 – konfiguracja w zakresie planowania produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: Zarządzanie Produkcją
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie planowania produkcji systemie Microsoft Dynamics AX 2009 lub Dynamics 365
  • Doświadczenie we wdrażaniu Modułu Produkcji w systemach ERP
  • Znajomość cyklu produkcyjnego oraz metod i technik produkcji
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel – wykonywanie złożonych analiz planistycznych
  • Znajomość Ms Project
  • Znajomość Powe BI lub BI Tabeau będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 143/2020, do dnia 04.02.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy