Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Rachunkowosci i Sprawozdawczości Finansowej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DXC Technology (NYSE: DXC) to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie.

    Workplace: Wrocław
    Jako Starszy Specjalista ds. Rachunkowosci i Sprawozdawczości Finansowej będziesz jedną z kluczowych osób w zespole Controllership odpowiedzialnym za region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Daje to możliwość bliskiej współpracy z krajowym kontrolerem przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych jak i bieżącej współpracy z zespołem podatkowym.

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • uzgodnienia na kontach w zakresie zobowiązań, depozytów i przedpłat,
    • współpraca z lokalnym Kontolerem i zespołem Controllership,
    • weryfikacja i uzgadnianie transakcji MEC w przypisanym regionie
    • przygotowywanie raportów, analiz i statystyk
    • współpraca z działem Controllingu w zakresie utrzymania prawidłowych sald na rachunkach
    • współpraca z departamentami wewnętrznymi przy wyjaśnianiu niezgodności w procesie
    • przygotowanie dokumantacji na potrzeby audytów i współpraca z zewnętrznymi audytorami.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (np. finanse i rachunkowość, audyt, ekonomia) mile widziane certyfiikaty CIMA, ACCA
    • min. 6 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku: księgowego/ej lub audytora
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • bardzo dobrej znajomosci zasad księgowości
    • biegłej znajomości języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (a w szczególności MS Excel)

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także atrakcyjne środowisko pracy, które daje okazję poznania wielu nowych,inspirujących ludzi z całego świata.
    • miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, a także mieć okazję do chwili relaksu i zabawy, oraz korzystać z wielu atrakcji dostosowanych do naszych Pracowników i ich stylu życia.

    Dostępne benefity:

    • szkolenia wstępne przygotowujące do pracy na nowym stanowisku,
    • luźna atmosfera i brak dress code’u,
    • pakiet medyczny dla Pracownika i jego najbliższej rodziny,
    • karta Multisport,
    • pakiet ubezpieczeń na życie,
    • ogolnodostępne kawa, herbata, kanapki i owoce,
    • nowoczesne biura w centrum miasta,
    • równowaga z życiem prywatnym m.in elastyczne formy czasu pracy i/lub możliwość pracy zdalnej,
    • szkolenia, możliwość rozwoju oraz zbudowania ścieżki kariery,
    • wellness program – dla zdrowia.