Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Rachunkowości (M/K)

Imar Service Group sp. z o.o

7 0009 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

STARSZY SPECJALISTA DS. RACHUNKOWOŚCI (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i realizacja procesów zgodnie z wymaganiami IFRS16,

  • Analiza, kwalifikacja kontraktów i księgowanie nowych umów leasingowych w Oracle Fusion,

  • Monitorowanie umów leasingowych w celu księgowania zmian w umowach leasingowych,

  • Zapewnienie poprawności kalkulacji zobowiązań, aktywa i odsetek,

  • Przygotowywanie informacji o leasingu zgodnie z wymogami IFRS 16,

  • Raportowanie zgodnie z IFRS 16,

  • Doradztwo i opiniowanie rozwiązań biznesowych wspierających procesy finansowo - księgowe w kontekście IFRS 16,

  • Współpraca z klientem międzynarodowym w języku angielskim,

  • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych w celu zapewnienia poprawności i kompletności ujęcia zdarzeń gospodarczych w tym w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Testowanie wprowadzanych zmian do systemów finansowo - księgowych oraz do aplikacji wspierających procesy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie o profilu rachunkowość lub finanse,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2/C1,

  • Znajomość zasad księgowych i ewidencji zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami IFRS, w szczególności IFRS16,

  • Umiejętność przygotowania i analizy sprawozdań finansowych,

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, znajomość funkcji tabeli przestawnej, filtrowania danych, importu danych tekstowych),

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć dalszego rozwoju.

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP ORACLE: 11,12,Ofusion.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę i atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy,

  • Możliwość korzystania z szerokiej palety benefitów pracowniczych obejmujących karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie itp.,

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym - 2 dni w biurze/3 dni zdalnie.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy