Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Starszy Specjalista ds. Rachunkowości

Kredyt Inkaso S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. W zakresie swojej działalności współpracujemy z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszym największym kapitałem jest Zespół! Nasi pracownicy, to osoby z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami, to dzięki nim tak dynamicznie się rozwijamy, realizujemy naszą strategię, osiągamy założone cele.

Spółka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. RachunkowościNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzenie procesu miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych w spółkach grupy kapitałowej, w tym ksiąg konsolidacyjnych funduszy inwestycyjnych
  • Prawidłowa, terminowa i kompleksowa ewidencja oraz rozliczenie wszystkich zdarzeń gospodarczych w wybranych spółkach grupy kapitałowej
  • Przygotowanie danych do sprawozdań finansowych oraz współpraca z audytorem w trakcie audytów
  • Przygotowanie danych podatkowych oraz deklaracji podatkowych (VAT, CIT, WHT)
  • Współpraca z bankami i towarzystwem funduszy inwestycyjnych
  • Kontrola i analiza kont księgowych
  • Współtworzenie prawidłowej i efektywnej polityki rachunkowości oraz procesów księgowych
  • Weryfikacja zdarzeń gospodarczych pod względem podatkowym
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w Pionie Rachunkowości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów, rachunkowości
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego
  • Znajomości Ustawy o Rachunkowości, MSR/MSSF, prawa podatkowego, umiejętności stosowania ich w praktyce
  • Praktycznej znajomości procesów finansowo-księgowych, doświadczenie w prowadzeniu ksiąg funduszy inwestycyjnych mile widziane
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość programu księgowego ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji
  • Prywatny pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenia na życie, kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne