Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. raportowania finansowego

Libet S.A.

Libet S.A.

Kazimierza Michalczyka 5

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych (MSSF)

  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

  • współpraca z działem księgowości i audytorem zewnętrznym

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (rachunkowość lub finanse)

  • min. dwuletnie doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych (doświadczenie w dziale audytu finansowego mile widziane)

  • bardzo dobra znajomość MSSF i Ustawy o Rachunkowości

  • zdolności analityczne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Długoterminową współpracę

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia (ul. Michalczyka 5)

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 13 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20 - 40 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy