Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Raportowania i Sprawozdawczości Finansowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KFS/W.2.2017

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za obszar statutowego raportowania finansowego Grupy
    • Czynny udział w sporządzaniu kwartalnych arkuszy konsolidacyjnych oraz kwartalnych sprawozdań skonsolidowanych
    • Sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanego sprawozdania finansowych Grupy
    • Współpraca z organami nadzoru
    • Udział w sporządzaniu prognoz finansowych oraz budżetu
    • Przygotowywanie raportów kasowych
    • Inne bieżące zadania z obszaru finansów

    Poszukiwane kompetencje:

    • Znajomość zasad sporządzania sprawozdań skonsolidowanych i arkuszy konsolidacyjnych wg MSSF
    • Doświadczenie w renomowanej firmie doradczej (na stanowisku seniorskim lub wyższym) lub doświadczenie w konsolidowaniu sprawozdań Grupy Kapitałowej notowanej na GPW
    • Uprawnienia ACCA lub Biegłego Rewidenta będą atutem
    • Doświadczenie w branży deweloperskiej lub budowlanej
    • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
    • Obsługa MS Office, w szczególności programu Excel
    • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Prace w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim
    • Odpowiedzialną i rozwijającą pracę w gronie specjalistów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.