Starszy Specjalista ds. Regulacyjnych Produktów Nieleczniczych

USP Zdrowie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena składników oraz poprawności oznakowania produktów typu suplementy diety i inne kategorie żywności w stosunku do obowiązującego prawa lokalnego i europejskiego

  • Współtworzenie treści znakowania produktów z kategorii żywności w zgodności z obowiązującym prawem

  • Weryfikacja poprawności statusu prawnego dla każdej z kategorii

  • Udział w opracowywaniu oraz weryfikacji wymagań jakościowych dla suplementów diety lub innej kategorii żywności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i europejskiego

  • Udział w projektach wdrożenia nowych produktów oraz utrzymanie obecnego portfolio produktowego pod kątem regulacyjnym

  • Śledzenie zmian regulacyjnych i rekomendacja koniecznych zmian w portfolio firmowym, przygotowywanie i przeprowadzanie notyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie na kierunku: technologia żywności/biotechnologia, biologia, farmacja, chemia/chemia spożywcza lub pokrewne

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy w obszarze regulacyjnym i/lub jakościowym w firmach związanych z branżą spożywczą lub farmaceutyczną

  • Bardzo dobra znajomość obowiązującego prawa dla żywności z umiejętnością jego implementacji do działań projektowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Znajomość wymagań jakościowych dla wyrobów medycznych oraz prawa regulującego wyroby medyczne – będzie to dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach wdrożenia nowych produktów

  • Możliwość działania w zespołach cross-funkcyjnych i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji z najbardziej rozpoznawalnymi produktami w swojej kategorii

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: kartę Multisport/ dofinansowanie do wypoczynku/ kartę kulturalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie