Oferta pracy

Starszy Specjalista ds Rekrutacji i EB

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Lodowa 103, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Lodowa 103

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie kampanii EB, również we współpracy z zewnętrznymi agencjami;

  • Całościowa odpowiedzialność za proces rekrutacji i EB w organizacji, koordynowanie pracą zespołu rekrutacyjnego;

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, jako shared service dla HRBP;

  • Budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji;

  • Aktywne uczestnictwo w różnych projektach z obszaru HR oraz bliska współpraca z biznesem, jako członek zespołu HRBP

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia pracy w dziale personalnym – preferowana rola Talent Aquisition Managera, EB Koordynatora (idealnie w firmie o profilu produkcyjnym)

  • Udokumentowane sukcesy związane z projektowaniem i wdrażaniem kampanii EB oraz opieką nad procesem rekrutacji;

  • Postawa proaktywna - monitorowanie trendów w obszarze rekrutacji i EB, proponowanie rozwiązań odpowiadającym bieżącym potrzebom organizacji, ale także ich wyprzedzanie, odwaga do wprowadzania innowacji i zmian

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w koordynowaniu rekrutacjami masowymi i współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w pełnym pasji i energii zespole, zorientowanym na współpracę i wsparcie biznesu;

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu ZZL oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Wysoki poziom autonomii w proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań, realny wpływ na rozwój organizacji

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi