Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

GeneraliO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w różnych obszarach biznesowych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z osobami kandydującymi oraz współpraca z kadrą manedżerską odpowiedzialną za poszczególne jednostki biznesowe
  • Aktywny udział w realizacji projektów HR, w tym działań employer brandingowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby obszaru biznesu i HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 - letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarzadzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
  • Znajomość technik, metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność
  • Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • wsparcie terapeutyczne

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu, Warszawa