Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych.
  • Ścisła współpraca i budowanie relacji z kadrą zarządzającą wewnątrz organizacji.
  • Realizacja zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej.
  • Tworzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacji.
  • Prowadzenie różnorodnych projektów w obszarze HR zgodnie z aktualnymi potrzebami Spółki (np. badanie satysfakcji pracowników i analiza jego wyników, współpraca z uczelniami wyższymi, koordynacja szkoleń i procesów rozwojowych pracowników od strony organizacyjnej).
  • Podejmowanie własnych inicjatyw z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ZZL, psychologia, socjologia lub pokrewne).
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR.
  • Bardzo dobra znajomość procesów oraz narzędzi HR.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i HR, Lublin