Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów HR w dedykowanym obszarze w ścisłej współpracy z menedżerami,

  • wspieranie menedżerów w realizacji celów biznesowych poprzez wdrażanie adekwatnych rozwiązań HR,

  • prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z potrzebami biznesu,

  • badanie i realizacja potrzeb biznesu w zakresie rozwoju pracowników,

  • kreowanie i realizowanie działań Employer Brandingowych,

  • odpowiedzialność za przeprowadzanie badań zaangażowania i satysfakcji pracowników,

  • współpraca ze środowiskami naukowymi i innymi partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR i współpracy z menedżerami,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji i selekcji,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów w procesie selekcji kandydatów (np. testów wiedzy, predyspozycji osobowościowych) oraz tworzeniu profili kandydatów,

  • doświadczenie w koordynowaniu procesów rozwojowych pracowników i menedżerów,

  • doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych narzędzi HR,

  • silna orientacja na Klienta wewnętrznego, umiejętność budowania relacji,

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i współpracę,

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i przewidywania,

  • odpowiedzialność, samodzielność i skuteczność w działaniu,

  • znajomość prawa pracy.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych,

  • współpracę z profesjonalistami i pasjonatami HR,

  • rozwój w obszarze HR poprzez realizację ciekawych projektów,

  • udział w kształtowaniu strategii personalnej firmy,

  • pakiet benefitów firmowych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne