Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji IT - Koordynator zespołu

ALTEN PolskaO firmie

  • Prusa 20, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ALTEN Polska

Prusa 20

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja kandydatów na stanowiska IT oraz inżynierskie

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem wewnętrznej bazy danych, portali społecznościowych (m.in. LinkedIn Recruiter) oraz innych metod docierania do kandydatów pasywnych

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego lub mailowego z kandydatami oraz prowadzenie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej

  • Wspieranie i koordynowanie pracy lokalnego zespołu rekruterów

  • Mentoring i szkolenie mniej doświadczonych członków zespołu

  • Współpraca z zespołem biznesowym w celu precyzyjnego przygotowania profilu poszukiwanego kandydata

  • Administrowanie procesami rekrutacyjnymi w wewnętrznym systemie

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Realizowanie wyznaczonych KPI i celów zespołu

Podział czasu pracy
60%

Pozyskiwanie kandydatów oraz wstępne rozmowy telefoniczne

10%

Administrowanie rekrutacyjną bazą danych

10%

Spotkania biznesowe

20%

Koordynowanie pracy zespołu

Nasze wymagania

  • Preferowane 3 letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów w branży IT

  • Znajomość narzędzi oraz technik docierania do kandydatów pasywnych (direct search)

  • Doświadczenie i gotowość do pracy w modelu opartym o cele ilościowe i jakościowe

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem w celu realizacji powierzonych procesów rekrutacyjnych

  • Zainteresowanie tematyką zarządzania i predyspozycje do pełnienia funkcji lidera

  • Wysoka komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu

  • Wyższe wykształcenie

  • Znajomość pakietu MS Office – niezbędny podczas przygotowywania raportów i zestawień dotyczących aktywności rekrutacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu rekruterów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i awansu na Koordynatora Zespołu

  • Duża swoboda działań w zakresie wykonywanej pracy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Otwartą komunikację opartą na wzajemnym feedbacku

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Możliwość szybkiej nauki, rozwoju umiejętności – udział w wewnętrznych szkoleniach

  • Opcja relokacji i pracy w różnych oddziałach ALTEN Polska (Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk)

  • Atrakcyjny system premiowy – doceniamy każdy sukces

  • Zestaw benefitów

  • Spotkania integracyjne – obecnie online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny myBenefits

  • lekcje języka angielskiego

  • biuro zlokalizowane w centrum miasta

ALTEN Polska jest częścią ALTEN Group - głównego partnera technologicznego globalnych klientów, który w ciągu 30 lat stał się wiodącym europejskim dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego (ECT). Zatrudniając ponad 37.000 pracowników (w tym 88% inżynierów), obecnych w ponad 28 krajach i osiągając obroty przekraczające 2 mld euro, wspiera strategie rozwoju swoich klientów. W zakresie wdrażania innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych rozwijamy w Polsce bankowość i finanse, branżę lotniczą, kolejnictwo, motoryzację, branżę energetyczną, medycynę, telekomunikację, usługi doradcze oraz automatykę przemysłową.

Przewiń do profilu firmy

KOGO SZUKAMY?

W ALTEN Polska stawiamy na ciągły rozwój oraz budujemy środowisko cenione przez pracowników (certyfikat Great Place to Work 2020-2021). Uważamy, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa a także indywidualne zaangażowanie z domieszką ambicji. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia przygody z ALTEN Polska, jeśli znasz branżę IT i z entuzjazmem realizujesz wymagające projekty rekrutacyjne. Docenimy proaktywną postawę i umiejętność działania w dynamicznym, zmiennym środowisku. Oferowane stanowisko rozpoczniesz od realizacji projektów rekrutacyjnych oraz wsparcia zespołu w codziennej pracy, a w przyszłości staniesz się samodzielnym liderem zespołu.

Praca w ALTEN Polska to ambitne wyzwania oraz nowe technologie, dzięki czemu stale się rozwijamy i wspólnie osiągamy codzienne, małe oraz niecodzienne, spektakularne sukcesy.

Brzmi zachęcająco? Uważasz, że to praca dla Ciebie?

Dołącz do nas i rośnij z ALTEN Polska! 😊

Proces rekrutacji jak i pracę w czasie pandemii realizujemy w pełni zdalnie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.