Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji Międzynarodowej

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wykorzystaj swoje doświadczenie i zbuduj karierę z nami!

    Kim jesteśmy?

    Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

    Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Kogo szukamy?

    Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

    • Posiadających doświadczenie w rekrutacji lub w sprzedaży od 5-7 lat,
    • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
    • Odznaczających się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych,
    • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim.

    Będziesz odpowiedzialny za:

    Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym :

    • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
    • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
    • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.

    Co zyskasz?

    Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych,
    • Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
    • Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy.

    Jeśli uważasz że oferta nie pasuje do Ciebie – poleć ją osobie która w branży rekrutacyjnej czuje się jak ryba w wodzie!:)

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.