Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 27.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Master Care Sp. z o.o.

    MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM, P4 oraz dla dostawców systemów Huawei, Ericsson, Nokia, Cisco, Juniper, HP, NEC.

    Pracujemy w obszarach: Outsourcing Telco & IT, Body & Team Leasing oraz Operations & Maintenance.

    Szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: REC_SEN_WAW/MC/2017/2018
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Szukamy doskonale zorganizowanej osoby, która zajmie się samodzielnym zarządzaniem projektami z obszaru body- i teamleasing.

    Zadania:

    • Realizowanie projektów rekrutacyjnych (również międzynarodowych) na stanowiska w branży Telco oraz IT;
    • Współtworzenie wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów rekrutacji;
    • Aktywne pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku (Direct Search, headhunting, networking, baza kandydatów);
    • Poszukiwanie i selekcja odpowiednich kandydatów na platformach rekrutacyjnych (LinkedIn, No Fluff Jobs, Pracuj.pl) i innych branżowych narzędziach rekrutacyjnych;
    • Definiowanie profili kandydatów Telco oraz IT, przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
    • Selekcja dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami we współpracy z rekruterami technicznymi;
    • Tworzenie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych;
    • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za HR i sourcing po stronie klientów i dostawców;
    • Przygotowywanie raportów z wykonywanych przez siebie czynności i uczestnictwo
      w spotkaniach statusowych;
    • Praca z systemem eRecruiter, rozbudowywanie bazy kandydatów;
    • Poszukiwanie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji;

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży Telco oraz IT, poparte wynikami;
    • Wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub informatyka/telekomunikacja);
    • Znajomość rynku outsourcing'u i usług IT pozwalająca na samodzielne działanie;
    • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych z partnerami i klientami;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
    • Zorientowanie na wyniki i wysoka motywacja do pracy;
    • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym B2 lub wyżej;
    • Znajomość narzędzi eRecruiter, Word, Excel, Outlook, narzędzi sieciowych (np. DropBox, OneDrive, Slack, etc.);

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • Wsparcie ze strony organizacji - zarówno merytoryczne jak i techniczne;
    • Wynagrodzenie powyżej średniej warszawskiej dla tego rodzaju stanowiska;
    • Wysokie premie za wyniki;
    • Możliwości rozwoju i awansu – docelowo objęcie stanowiska Recruitment Managera;
    • Wpływ na kierunek rozwoju firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw;
    • Pracę w doskonałej atmosferze, w młodym i wykwalifikowanym zespole.
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, lekcje angielskiego w trakcie godzin pracy);

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Master Care sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Master Care sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiślanej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.