Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W tej roli będziesz samodzielnie realizować procesy rekrutacyjne do wewnętrznych struktur EY na stanowiska specjalistyczne i managerskie do różnych działów naszej firmy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Ref. no: WAR000VB

    Zakres zadań:

    • analiza potrzeb rekrutacyjnych dedykowanego działu
    • przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych
    • prowadzenie spotkań z kandydatami
    • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu
    • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych oraz w wydarzeniach z zakresu employer branding

    Oczekujemy:

    • 3-5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, preferowane doświadczenie w firmie międzynarodowej
    • doświadczenia w rekrutacji na stanowiska w sektorze finansowym, księgowości, IT / Technologii.
    • wykształcenia wyższego
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
    • bardzo dobrej znajomości MS Office
    • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
    • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
    • gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    Kwalifikacje oraz certyfikatyRóżnorodne doświadczenie
    w różnorodnych zespołach
    Indywidulna
    mapa szkoleń
    Elastyczny czas
    i miejsce pracy
    Własny Career ConsuelorProgram EY
    Care&Wellness
    Owoce
    w biurze
    Biuro z ładnym widokiem
    i w prestiżowej lokalizacji
    bottom
    bottom
    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
    Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

    Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
    Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

    EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
    EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci,wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.