Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Robotyzacji

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Transact-SQL;

  • PL-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Dobór optymalnych narzędzi do automatyzacji procesów. Odpowiedzialność za oszacowanie potencjału robotyzacji procesu oraz przełożenie oczekiwań strony biznesowej / operacyjnej na rozwiązanie RPA;

  • Koordynacja prac developerskich we współpracy z IT- analiza wpływu i opłacalności wdrożeń;

  • Projektowanie i konfigurowanie rozwiązań RPA/OCR zgodnie z ustalonymi standardami i metodyką;

  • Udzielanie wsparcia dla zrobotyzowanych procesów, rozwiązywanie problemów i wdrażanie wymaganych zmian;

  • Programowanie formularzy w technologii OCR;

  • Wdrażanie utworzonych botów i projektów OCR na środowisko wirtualne na platformie Windows;

  • Przeprowadzanie testów przedakceptacyjnych botów i projektów OCR oraz implementacja rozwiązań RPA na środowisko produkcyjne.

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii w obszarach: budowy botów, kontroli procesu, cyfryzacji dokumentów przychodzących oraz metodyki testowania;

  • Praktyczna wiedza na temat rozwiązań integracyjnych: ESB, webservice REST/SOAP;

  • Zaawansowana znajomość: SQL, PL-SQL, Transact-SQL;

  • Praktyczna wiedza z technologii XML;

  • Zaawansowana znajomość programu Excel oraz doświadczenie w obsłudze makr xls;

  • Doświadczenie w opracowywaniu i testowaniu oprogramowania na platformie Windows;

  • Znajomość metodyki Lean Management i Systems Thinking;

  • Umiejętności analityczne;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość oraz chęć pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w firmach z sektora ubezpieczeniowego lub bankowego;

  • Znajomość technologii .Net, C#.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Referencje

4

Informacja zwrotna

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy