Logo Pracuj.pl

Starszy specjalista ds. rozliczeń

Trakcja S.A.O firmie

Trakcja S.A.

28 Czerwca 1956 314B

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramów fakturowania, przerobów i płatności.
  • Kontrolowanie kosztów związanych z realizacją budowy.
  • Kontrolowanie umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod kątem formalno-rachunkowym.
  • Wprowadzanie danych dotyczących obsługiwanego kontraktu do systemu.
  • Uzgadnianie budżetu realizacyjnego z kierownictwem budowy.
  • Bieżące zmiany prognoz budżetowych oraz kwartalna aktualizacja prognoz w systemie.
  • Rozliczanie podwykonawców i usługodawców w systemie.
  • Raportowanie wyników, przygotowywanie podstawowych raportów z systemu.
  • Współpracę z działem controllingu i działem księgowości oraz działem kontroli i jakości.
  • Przygotowanie dokumentów do zamknięcia miesiąca.
  • Opracowywanie raportów finansowych na kontrakcie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności –preferowane w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w finansowym rozliczaniu kontraktów budowlanych.
  • Wiedza z zakresu rozliczania kontraktów opartych o PZP.
  • Znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych.
  • Znajomość systemu AX Dynamics –w stopniu średniozaawansowanym.
  • Gotowość do pracy na kontraktach realizowanych na terenie całej Polski –warunek konieczny.
  • Obsługę pakietu MS Office, w szczególności MS Excel –poziom biegły.
  • Dokładność i skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Bony podarunkowe
  • Pożyczka mieszkaniowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość pracy zdalnej (w zależności od stanowiska)

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Starszy specjalista ds. rozliczeń, 28 Czerwca 1956 314B, Wilda, Poznań